Beiratkozás

admindebrecen küldte be 2020. 06. 05., p - 12:41 időpontban

Tájékoztató a 2022/2023-as tanévre történő középfokú iskolai beiratkozásról

10/2020. (V.29) EMMI határozat alapján

 A felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője útján az iskolába személyesen vagy elektronikus úton is beiratkozhat.

Személyes beiratkozás ideje: 2022. július 22-23. 8:00 - 14:00 óráig

Beiratkozás helye: Debrecen, Wesselényi utca 4/b

 Beiratkozáshoz szükséges, kérjük, hozza magával:

-          általános iskolai bizonyítvány

-          személyigazolvány

-          lakcímkártya

-          TAJ kártya

-          Oltási kiskönyv(ek)

-          Orvosi szakvélemények tanulmányi felmentéshez

-          HH/HHH határozat

-          a fényképes diákigazolvány-igénylőlap (előzetesen kell az okmányirodában elkészíttetni),

 A beiratkozáskor a tanuló a szülővel vagy gondviselőjével szíveskedjen megjelenni.

 Az ügyintézés gyorsítása érdekében a honlapunkon található Jelentkezési lapot kinyomtatva, kitöltve hozhatják magukkal.

 A beiratkozás elektronikus úton a szükséges dokumentumok csatolásával a titkarsag.debrecen@magiszteresely.hu e-mail címen is lehetséges.

 Az intézményünk lehetőséget biztosít arra, hogy amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő a beiratkozásra rendelkezésre álló időben nem tudja megküldeni a beiratkozáshoz szükséges adatokat, akkor a személyi azonosításra alkalmas iratokat a 2021/2022. tanév első napján is bemutathatja a középfokú iskolában.

 Amennyiben a tanuló még nem fejezte be, azaz valamely tantárgyból javítóvizsgára kötelezett, a beiratkozás csak a javítóvizsga után lehetséges. Ezt kérjük, jelezze a titkarsag.debrecen@magiszteresely.hu e-mail címre.

 Az iskolánk lehetővé teszi, hogy a tanuló a diákigazolvány igénylésére vonatkozó kérelmét (a nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapot is beleértve) szülője vagy törvényes képviselője útján az igénylési cím megjelölésével a beiratkozást követően, későbbi időpontban is benyújthassa az iskolához.

Olyan nyolcadikosok jelentkezését is várjuk, akik nem hozzánk nyertek felvételt, de mégis szeretnének iskolánkba járni, valamint olyan kilencedikeseket is, akiket a jelenlegi középiskolájukban kudarcok értek.

Letölthető dokumentum

Jelentkezési lap